Letní kolo - pravidla

Jilemnice 2015 (jako) živá

FOTOSOUTĚŽ PRO DĚTI A MLÁDEŽ
 
Fotosoutěž probíhá do 30.11. 2015 (poslední den pro focení) a výběr fotek je třeba zaslat na uvedený email nejpozději do 14.12.2015.
 
Vyfoť místa, na kterých se v Jilemnici cítíš dobře a je příjemné na nich pobývat, nebo živé přírodní prvky - skryté poklady přírody, které můžeme objevit přímo v našem městě! Pravidla: Fotosoutěž je určena pro všechny mladé lidi v Jilemnici ve dvou kategoriích: do 12 let a od 13-17 let.

Jak fotky do soutěže přihlásit: Pošli své jméno, věk, adresu a kontaktní telefon na email hrajilemniceudrzitelna@seznam.cz a přilož svůj výběr nejvýše 5ti fotografií, které zobrazují: 1) místa, která máš rád(a) a měli bychom je chránit či rozvíjet pro dobrou budoucnost našeho města, nebo 2) zajímavé přírodní prvky, faunu či flóru přímo v Jilemnici. Každou fotku stručně popiš (co na ní vidíme – do názvu souboru). Je možné přihlásit se i s dvěma výběry fotek (jedním do každého tématu).

POZOR, doporučený rozměr fotek je max. 1600x1200 pixelů, vhodná velikost souboru s jednotlivou fotografií ve formátu JPG nejvýše 1,5 MB!

Autoři nejlepších fotek dostanou hodnotné ceny, např. stolní či deskové hry, publikace o přírodě, brožury o budoucím rozvoji města. Firma ZAMA věnovala do soutěže řezačku fotek REXEL SmartCut A100.

Fotosoutěž probíhá do 30.11. 2015 (poslední den pro focení) a výběr fotek je třeba zaslat na uvedený email nejpozději do 14.12.2015.
Vyhlášení oceněných autorů, předání cen a vystavení vybraných fotografií pro veřejnost proběhne v lednu 2016 v rámci veřejné prezentace Urbanistické vize města Jilemnice.
 
Fotosoutěž je součástí celoroční soutěže v rámci projektu „Jilemnice udržitelná“, podpořeného z Programu švýcarsko-české spolupráce.